Menu
 

Kariņš: Aizvien vairāk pakalpojumu saņemšanai būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāti

  • Autors:  LETA
Foto - Valsts kanceleja Foto - Valsts kanceleja

Būs aizvien vairāk pakalpojumu saņemšanas punktu, kur būs jāuzrāda "viens vai otrs" Covid-19 sertifikāta veids, šodien pēc koalīcijas partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Taujāts, vai, ņemot vērā saslimstības ar Covid-19 pieaugumu, paredzēts noteikt kādus jaunus ierobežojumus, Kariņš atbildēja, ka par to, ko tālāk darīt, šonedēļ notiks diskusijas valdības līmenī starp ministriju pārstāvjiem. Premjers atzīmēja, ka, ņemot piemēru no Dānijas, arī Latvijā vakcinētiem cilvēkiem būs jānodrošina brīvība.

"Vērosim, ko Dānija dara," sacīja Kariņš, norādot, ka Dānijā ir paredzēts nodrošināt pilnu brīvību vakcinētām personām, bet vakcinēto lielais īpatsvars ļauj tur atcelt visus ierobežojumus.

Valdības vadītājs tāpēc aicina iedzīvotājus vakcinēties, lai pasargātu sevi, tuviniekus un sabiedrību, kā arī, lai izvairītos no neērtībām, ar ko jārēķinās nevakcinētiem cilvēkiem.

Arī veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) atzīmēja, ka nozaru pārstāvji strādā pie turpmākajiem pasākumiem rudenim. Ministrs uzsvēra, ka vistuvākajā laikā valdībai ir jāpieņem lēmumi par drošības režīmu jeb kā iespējami drošā veidā sniegt pieeju pakalpojumus ar visu veidu sertifikātiem. Būtisks jautājums ir, kā nodrošināt atbilstošu testēšanas pieeju, piebilda ministrs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.