Menu
 

Piedāvā iespēju attālināti iegādāties Siguldas sociālā uzņēmuma "Visi Var" rokdarbus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Elīna Joniņa Foto - Elīna Joniņa

Sociālā uzņēmuma “Visi Var” veikali ir slēgti līdz 15.novembrim saskaņā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, taču lielākā daļa no rokdarbiem ir iegādājama interneta veikalā www.visivar.lv, informēja biedrībā "Cerību spārni".

Daļu no rokdarbiem ir rūpīgi gatavojuši cilvēki ar invaliditāti un daļa ir tapusi veikala šūšanas darbnīcā. Īpašu vērtību darinājumiem piešķir rūpība un centība, ar kādu darbi tiek gatavoti.

Biedrībā vēsta, ka interneta veikala rokdarbu klāsts ir plašs – var iegādāties dažādu krāsu sveces, ziepes, cepures, ausaines, šalles, vilnas zeķes, keramikas izstrādājumus, apģērbus bērniem, austus paklājus un daudz ko citu. Gatavojoties Latvijas Valsts svētkiem, iespējams arī iegādāties keramikas traukus, lina galdautus un salvetes, tauriņus un brošas ar Latvijas karoga simboliku.
Sociālais uzņēmums SIA “Visi Var” darbojas, ikdienā nodarbinot mazaizsargātās cilvēku grupas – cilvēkus ar invaliditāti, vecākus, kuriem aug bērni ar invaliditāti un pirmspensijas vecuma cilvēkus. Peļņa no veikala ienākumiem tiek novirzīta dažādu labdarības projektu, sociālā atbalsta īstenošanai, kā arī jaunu darbavietu radīšanai cilvēkiem ar invaliditāti.

Interneta veikalā pasūtīto preci bez maksas iespējams saņemt “Visi Var” veikalā Siguldā, Institūta ielā 5a. Apmaksa par pirkumu jāveic interneta veikalā un pie saņemšanas veida jānorāda – izņemšana veikalā. Preci iespējams izņemt katru darba dienu plkst. 9.00-17.00, līdzko ir saņemts pasūtījuma apstiprinājuma zvans.

Iegādājoties šos produktus, tu atbalsti cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību, atgādina biedrībā "Cerību spārni".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.