Menu
 

Valsts policijas priekšnieks Ruks: Valsts policija 9.maijā jebkurai situācijai ir gatava

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Valsts policija (VP) 9.maijā jebkurai situācijai ir gatava, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēdē teica VP priekšnieks Armands Ruks.

"Skaidrs, ka cilvēki pie pieminekļa Uzvaras parkā nāks. Pagaidām neesam identificējuši konfrontāciju riskus. No VP puses aicinām iedzīvotājus pieminēt Ukrainas karā cietušos un aizgājušos. Kāda veida svētku svinēšana 9.maijā neiet kopā ar vispārēju nostāju sabiedrībā, ar likumu," sēdē skaidroja Ruks, "saprotam, ka var tikt rīkoti nesankcionēti pasākumi. Esam izplānojuši taktikas, policija visā Latvijā ir gatava pastiprināt resursus satiksmes un sabiedrības kārtības nodrošināšanā."

Ruks aicināja šogad, ja nepieciešams, nolikt ziedus pie apbedījumu vietām. "Pie pieminekļa Uzvaras parkā neviens nav apglabāts. Aizejot nolikt tur ziedus, iedzīvotāji negribot kļūs par propagandas aktieriem," skaidroja Ruks.

Saskaņā ar Valsts policijas norādījumiem 8. un 9.maijā Uzvaras parka apkārtnē tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi.

9.maijā no plkst.8 līdz plkst.24 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Uzvaras bulvāra posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai, Ojāra Vācieša ielas posmā no Uzvaras bulvāra līdz Mazā Nometņu ielai, Uzvaras bulvāra posmā no Bāriņu ielas līdz Slokas ielai (virzienā uz centru), Bāriņu ielas posmā no Eduarda Smiļģa ielas līdz Uzvaras bulvārim (virzienā uz centru), Kokles ielas posmā no Mazā Nometņu ielas līdz Hermaņa ielai un Hermaņa ielas posmā no Bāriņu ielas līdz Ojāra Vācieša ielai.

No 8.maija plkst.8 līdz 9.maija plkst.24. tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Bāriņu ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Eduarda Smiļģa ielai, Uzvaras bulvāra abās pusēs, posmā no Bāriņu ielas līdz Ojāra Vācieša ielai, Ojāra Vācieša ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Hermaņa ielai.

Rīgas domē skaidroja, ka 9.maijā no plkst.8 līdz plkst.24 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Aleksandra Grīna bulvāra abās pusēs, posmā no Slokas ielas līdz Bāriņu ielai.

Uzņēmums "Rīgas satiksme" 9.maijā no plkst.9 līdz 24 slēgs autobusu un tramvaju pieturvietu "Slokas iela" Uzvaras bulvārī (abos virzienos) un tramvaja pieturvietu "Slokas iela" un "Uzvaras bulvāris" Slokas ielā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.