Menu
 

Aksesuāri peldēšanas sezonai

  • Autors:  Apmaksāta publikācija
Aksesuāri peldēšanas sezonai

Vasarai ir tik daudz ko piedāvāt! Siltais laiks nav iedomājams bez dažādām ūdens aktivitātēm kopā ar draugiem, ģimeni tepat Latvijā, kā arī ceļojuma laikā tuvajās vai tālajās ārzemēs. Beidzot iestājusies peldkostīmu un peldšortu sezona, kad ar vienādu sajūsmu baudam saules un ūdens pieskārienus. Pēc iespējas pilnvērtīgāk peldēšanas sezonu palīdz izbaudīt dažādi peldēšanas aksesuāri, kuru nozīmi komforta un drošas peldēšanas nodrošināšanā grūti pārvērtēt.

Peldēšanas brilles

Peldēšanas brilles ir tas aksesuārs, kuru lietojot, Jums pēc peldes jūrā vai baseinā nebūs jutīgas un apsārtušas acis. Brilles nodrošina acu komfortu, aizsardzību no ūdenī esošajām baktērijām un netīrumiem, kā arī uzlabo redzamību zem ūdens, kas ne mazsvarīga, nirstot atklātā ūdenī visdažādākajos diennakts un ūdens apstākļos.

No plašā piedāvājuma iespējams izvēlēties individuāli vispiemērotākās brilles peldēšanas sacensībām,  niršanai baseinā vai niršanai atklātos ūdeņos, kur svarīgs plaši aptverošs skata leņķis; tāpat atradīsiet ērtas brilles bērniem un pusaudžiem, turklāt par pieejamām cenām.

Ja plānojat brilles izmantot peldēšanai atklātos ūdeņos, pievēršat uzmanību, vai tās nodrošina 100% UV aizsardzību, tāpat svarīgs briļļu rāmis – cik tas ir mīksts un pielāgots Jūsu sejas formai.

Peldcepures

Nav vēlme saslapināt matus - lietojiet peldcepuri! Pazīstamāko sporta inventāra ražotāju peldcepures ir viegli uzvilkt, tās labi pieguļ galvai un neslīd no tās nost. Funkcionāla un kvalitatīva lieta. Tomēr jāņem vērā, ka peldcepures mūžs, to intensīvi lietojot, nav ilgs un to pēc gada būtu ieteicams mainīt.

Sievietēm Speedo piedāvā īpašu peldcepuri gariem matiem, kas atrisina mūžīgo problēmu, kā ātri izžāvēt garus matus, ja pa rokai ir vienīgi dvielis. Problēmas vienkārši nav, jo mati pēc peldes ir vienmēr sausi.

Peldvestes

Atrodoties uz ūdens, esam atbildīgi un rūpējamies par savu un ģimenes locekļu drošību. Bērniem pievēršot vislielāko uzmanību. Pat tajos gadījumos, kad pirmās peldētprasmes iemaņas jau ir apgūtas drošā vidē peldbaseinā, kur ūdens labi caurredzams, silts, bez straumēm, šķēršļiem, vecākiem jāsaprot, ka bērnam peldēšana atklātos ūdeņos ir pilnīgi jauna pieredze: ārējās vides apstākļi atklātās ūdenstilpēs ietekmē spēju peldēt,  tādējādi spēja nopeldēt 50 m peldbaseinā ne vienmēr sakrīt ar spēju nopeldēt 50 m atklātā ūdenstilpē, un tādēļ vien tas nav droši.

Iesākoties peldēšanas sezonai, iespējams iegādāties dažādas peldvestes un peldēšanas piedurknes dažādu vecuma bērniem. Tā, piemēram, peldēšanas piedurknes piemērotas mazuļiem jau no viena gada vecuma; tās noderēs pirmo peldētprasmu apgūšanā gan drošā baseinā, gan pie siltas jūras. Piedurknes būs ļoti noderīgas ikvienam, kas mācās peldēt. Noteikti visiem, kas mīl uzturēties pie ūdens būtu nepieciešama savām individuālām vajadzībām piemērota peldveste. Drošība pie ūdens nevar būt par daudz!

Ūdens kurpes

Mūsdienīgi, ērti un maksimāli komfortu nodrošinoši apavi dažādām ūdens aktivitātēm. Visi, kas tādas lieto, ir novērtējuši, cik neauzstājamas tās ir! Ideāli piemēroti niršanai seklās vietās, pludmalē vai baseinā, no laivas un citās ūdens izklaides vietās. Ūdens kurpju elastīgā augšējā daļa cieši pieguļ kājai, kurpes vienlīdz aizsargā pēdas, papēžus un potītes, tām ir neslīdoša zole, ūdens kurpes ātri žūst. Tās piemērotas sievietēm, vīrīešiem un bērniem dažādos ūdens sporta veidos: peldēšanā, niršanā, veikbordā vai tāpat bradāšanai pa akmeņainu liedagu.

Interneta lielveikala 220.lv piedāvājumā atradīsiet arī citus peldēšanas sezonai ļoti noderīgus aksesuārus – peldēšanas cimdus, ausu aizbāžņus un deguna klipšus. Visi produkti ir no zināmiem ražotājiem, pieejami šīs vasaras ūdens aktivitātēm!

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.