Menu
 

Aizsardzības ministrija mācību laikā veiks iedzīvotāju SMS apziņošanu

  • Autors:  LETA
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

7.un 8.septembrī laikā no plkst.8 līdz 20 Aizsardzības ministrija sadarbībā ar mobilo sakaru operatoriem SIA "Latvijas Mobilais Telefons", SIA "Bite Latvija", SIA "Tele2" un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu mācību laikā veiks Latvijas iedzīvotāju apziņošanu ar SMS īsziņām, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

AM mācībās "AMEX 2022" divu dienu laikā SMS īsziņas tiks izsūtītas visiem mobilo pakalpojumu sniedzēju "LMT", "Bite" un "Tele2" galalietotājiem, un šī vingrinājuma mērķis ir pārbaudīt Latvijas iedzīvotāju apziņošanu krīzes situācijās.

Iedzīvotājiem īsziņas tiks izsūtītas no sūtītāja "Sargs.lv" ar šādu saturu: "Uzmanību, apziņošanas pārbaude! Zini, kā rīkoties krīzes gadījumā, un iepazīsties ar 72 stundu bukletu "www.sargs.lv/72h". Aizsardzības ministrija".

Jau ziņots, ka no 5.septembra līdz 9.oktobrim Latvijā notiks militāro mācību cikla "Namejs 2022" rudens posms, lai pārbaudītu un pilnveidotu vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.