Menu
 

Nākamnedēļ Ādažu poligonā notiks militārās mācības "Iron Spear 2022"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

No 14. līdz 16.novembrim Ādažu poligonā notiks NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas vadītās militārās mācības "Iron Spear 2022", kurās 34 komandas no 13 NATO dalībvalstīm uguns spēka demonstrācijā stiprinās bruņoto spēku vienību mobilitāti, sadarbību un savietojamību.

Mācību mērķis ir NATO dalībvalstu integrācija uzdevumu izpildē un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupu vienotības demonstrēšana, informēja Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde.

Mācībās "Iron Spear 2022" piedalīsies tanku un kājnieku kaujas mašīnu apkalpes no NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigādes. Komandas pārstāvēs bruņoto spēku pārstāvji no ASV, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Vācijas, Itālijas, Kanādas, Latvijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Polijas, Slovākijas un Spānijas.

Savukārt 15.novembrī norisināsies spēka demonstrācija gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā.

Nacionālie Bruņotie spēki aicina ar sapratni izturēties pret Latvijā notiekošajām militārajām mācībām, kas vērstas uz valsts nacionālās aizsardzības un NATO kolektīvās drošības stiprināšanu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.