Menu
 

Videoprojektā Siguldas iedzīvotāji sveic Latviju simtgadē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Videoprojektā Siguldas iedzīvotāji sveic Latviju simtgadē Foto: www.tourism.sigulda.lv. Video: "Lieliska dāvana"

Sagaidot Latvijas simtgadi, tapis unikāls videoprojekts "100 dāvanas Latvijai", kurā Latvijā pazīstami cilvēki kopā ar 10 Latvijas pilsētu iedzīvotājiem pauž sirsnīgus vēlējumus savai dzimtajai pilsētai un valstij apaļajā jubilejā. Latvijai savu vēlējumu paudis arī horeogrāfs Agris Daņilevičs un citi siguldieši.

"Valsts simtgade ir ļoti nozīmīgs notikums, tāpēc uzņēmuma "Lieliska dāvana" komanda šī gada laikā apceļoja desmit Latvijas pilsētas, tikās ar iedzīvotājiem un uzklausīja viņu vēlējumus valstij 100 gadu jubilejā. Skaistākos vēlējumus iemūžinot un apkopojot video, ir radīta ļoti īpaša un patriotiska dāvana, kas iedvesmos un vairos svētku sajūtu visiem Latvijas iedzīvotājiem," saka uzņēmuma "Lieliska dāvana" mārketinga speciāliste Rēzija Bērziņa.

Katrā video savu vēlējumu svētkos pauž arī sabiedrībā pazīstams ar konkrēto pilsētu saistīts cilvēks. Viņu vidū ir aktieris Uldis Dumpis, operdziedātāja Ilona Bagele, pianists Vestards Šimkus, bobsleja treneris Sandis Prūsis, horeogrāfs Agris Daņiļevičs, dziedātājs Žoržs Siksna, mūziķis Ainars Virga un citi. Video tiks izplatīti sociālajos tīklos līdz 18. novembrim, norāda uzņēmuma pārstāve.

"Pirms 100 gadiem aktuāla tēma bija Latvijas dzīvotspēja un izdzīvošana. Simts gadi ir pagājuši, un būtībā nekas nav mainījies. Kaut ne ar ieročiem rokā, cīņa par Latviju joprojām turpinās. Tāpēc Latvijai novēlu, lai vēl pēc 100 gadiem esam neatkarīga, patstāvīga un spēcīga valsts, ar kuru rēķinās un varam palīdzēt citiem,” Ventspilij veltītajā video saka Sandis Prūsis, Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris.

Operdziedātāja Ilona Bagele Daugavpils un Latvijas iedzīvotājiem simtgadē novēl: "Ja kāds ir tālu ārzemēs, lai izdodas atgriezties, dzīvot kopā ar mums un mīlēt Latviju, savu dzimteni." Savukārt jelgavnieks, dziedātājs Žoržs Siksna novēl: "Turēties pie latviskām tradīcijām, latviešu darba tikuma, godīguma un patriotisma, un Latvijas simtgadi sagaidīt ar skaistām dziesmām Jelgavā."

Siguldā – pilsētā, kas aizrauj – Latvijas simtgadi sagaida ar patriotismu un prieku. "Sigulda vienmēr ir sildījusi ar kultūras daudzveidību, krāsainību un kvalitāti. Sigulda ir kultūras gardēžu, prieka un mīlestības pilsēta," saka siguldietis, horeogrāfs Agris Daņiļevičs.

Par godu dzimšanas dienai uzņēmums "Lieliska dāvana" video filmēšanas laikā pasniedza iedzīvotājiem arī 100 īpaši sagatavotas dāvanas – dāvanu kartes ar dažādām atpūtas un izklaides iespējām, vēsta R. Bērziņa.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.