Menu
 

Ar simulācijas spēli jauniešiem trešdien atzīmēs Latvijas 15 gadus ilgo dalību NATO

  • Autors:  LETA
Foto - sargs.lv Foto - sargs.lv

Atzīmējot Latvijas dalības NATO 15.gadadienu un alianses 70.gadadienu, Ārlietu ministrijā (ĀM) un Nacionālo bruņoto spēku bāzē Ādažos 15.maijā notiks NATO samita simulācijas spēle jauniešiem, informēja ĀM Preses centrā.

Simulācijas spēles mērķis ir veicināt jauniešu zināšanas un interesi par NATO, starptautiskās drošības un aizsardzības politikas jautājumiem, izpratni par NATO lēmumu pieņemšanas procesu, kā arī sekmēt erudīcijas spēju uzlabošanos.

Jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem komandās pārstāvēs attiecīgi vienu no NATO dalībvalstīm. Komandām būs jāpanāk vienošanās par kopīga paziņojuma sagatavošanu, vienlaikus turpinot aizstāvēt savas valsts pozīciju konkrētajos politiskajos, militārajos, ekonomiskajos un sociālajos jautājumos.

Komandu darbu, aktivitāti, argumentāciju un uzvedību vērtēs ekspertu komisija, kas pēc simulācijas spēles beigām paziņos trīs labākās komandas, kuras attiecīgi iegūs dažādas balvas. Galvenā balva spēles uzvarētājiem būs apmaksāts brauciens uz NATO mītni Briselē.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.