Menu
 

Vairāk nekā 60 valsts ceļu posmos notiek būvdarbi, tostarp Pierīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: VAS “Latvijas Valsts ceļi” Foto: VAS “Latvijas Valsts ceļi”

Vairāk nekā 60 valsts autoceļu posmos, tostarp Pierīgā, notiek remontdarbi, tāpēc, plānojot braucienus, autovadītāji tiek aicināti ieskatīties remontdarbu kartē VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā, kur ir redzami visi remontdarbi un ar tiem saistītie satiksmes ierobežojumi. 

VAS “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļas un Satiksmes informācijas centra pārstāvji atgādina, ka uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme notiek pa vienu brauktuvi ar divām joslām katrā virzienā, ātruma ierobežojums ir 70 km/h un ir mainīta satiksmes organizācija krustojumā ar Rīgas apvedceļu (A5).

Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ātruma ierobežojums ir 70 km/h un satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Ir slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā, un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli zem ceļa pārvadiem. Augstuma gabarīta ierobežojums rotācijas aplī zem pārvadiem ir 4,5 m.

Vairākos posmos būvdarbi notiek Jelgavas apkārtnē, kas sevišķi jūtams rīta un vakara stundās. Garākais remontposms patlaban ir abpus Pāvilostai no Labraga līdz Vērgalei, darbi notiek arī uz pievedceļa Pāvilostai, vēsta Komunikācijas daļā un Satiksmes informācijas centrā.

“Būvdarbu vietās svarīgi ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem,” brīdina “Latvijas Valsts ceļu” pārstāvji.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē “Waze”. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.