Menu
 

Rīgas lidostā paaugstinātas drošības apstākļos nolaidusies "airBaltic" lidmašīna

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Rīgas lidostā pirmdien paaugstinātas drošības apstākļos nolaidusies "airBaltic" lidmašīna, kas lidoja no Rīgas uz Maskavu, pastāstīja starptautiskās lidostas "Rīga" pārstāve Laura Karnīte.

"airBaltic" gaisa kuģis, kas izlidoja no Rīgas uz Maskava, paziņoja par tehniskām problēmām. Lidaparāts tehnisku problēmu dēļ atgriezās Rīgas lidostā, kur tika sagaidīts paaugstinātas drošības apstākļos.

"airBaltic" pārstāvji aģentūru LETA informēja, ka lidsabiedrības lidojumu "BT428" no Rīgas uz Maskavu nodrošinošā gaisa kuģa apkalpe drīz pēc izlidošanas sajuta netipisku smaku pilotu kabīnē un lidmašīnas salonā. Atbilstoši standarta procedūrām apkalpe pieņēma lēmumu atgriezties Rīgā, kur lidmašīna nosēdās paaugstinātas drošības apstākļos. Atbilstoši visām drošības prasībām lidmašīnu Rīgā sagaidīja attiecīgo dienestu ekipāžas.

Lidojums "BT428" no Rīgas uz Maskavu un lidojums atpakaļ "BT429" no Maskavas uz Rīgu ir atcelti. Pašreiz tiek veikta pasažieru pārreģistrācija uz tuvākajiem iespējamajiem lidojumiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.