Menu
 

Sākusies uzticības tālruņa ikgadējā akcija "Atpakaļ uz skolu!"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīko bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 ilggadējo akciju “Atpakaļ uz skolu!”. Šogad tā norisināsies no 26. augusta līdz 1. septembrim.

Akcijas laikā bērni, vecāki, pedagogi, bērnu likumiskie pārstāvji, kā arī citi interesenti ir aicināti zvanīt uz uzticības tālruni 116111, lai saņemtu profesionālas konsultācijas un atbalstu sev aktuālos jautājumos saistībā ar bērniem, kā arī jaunā mācību gada sākšanos, informē VBTAI pārstāvis Taivo Trams.

“Nereti jaunā mācību gada sākums raisa satraukumu ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Uz uzticības tālruni ik gadu tiek saņemti zvani no vecākiem un citiem bērna likumiskajiem pārstāvjiem, lūdzot atbildēt uz jautājumiem par bērnu tiesībām un pienākumiem, bērna sagatavošanu skolas gaitām, konfliktu risināšanu starp bērnu vecākiem, grūtībām ar pedagogiem, kā arī citiem nozīmīgiem jautājumiem. Mēs ikdienā sniedzam bezmaksas diennakts palīdzību bērniem, tomēr arvien biežāk arī vecākiem un pedagogiem rodas jautājumi par dažādu situāciju risināšanu, kas saistītas ar bērniem. Tādēļ arī rīkojam šādas akcijas, lai kopīgi meklētu risinājumus un saņemtu atbalstu,” uzsver VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Septembrī tiek rīkotas vairākas uzticības tālruņa akcijas, lai sniegtu atbalstu ģimenēm ar bērniem. Visa mēneša garumā uz uzticības tālruni īpaši aicināti zvanīt vecāki, kā arī bērnu aizbildņi, audžuvecāki un adoptētāji. Savukārt no 6. līdz 8. septembrim norisināsies akcija “Uzticības tālrunis tēviem”, vēsta T. Trams.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 strādā visu diennakti un ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.