Menu
 

Foto: Tēva dienas svētku gājiens pulcē simtiem cilvēku Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Gvido Puķe un Jānis Saliņš Foto – Gvido Puķe un Jānis Saliņš

Svētdien jau septīto gadu pēc kārtas norisinās Tēva dienas gājiens un festivāls. Gājienā pulcējās simtiem ģimenes cilvēku no dažādiem Latvijas novadiem. Gājiens sirsnīgā un priekpilnā atmosfērā sākās no Brīvības pieminekļa, turpinājās pa Brīvības ielu un noslēdzās Vērmanes dārzā.

Šogad īpaši krāšņa ir Tēva dienas festivāla skatuves programma, kurā kā pirmie uzstājās Latvijas Republikas Zemessardzes orķestris diriģenta Anda Kareļa vadībā, kā arī Spānijas Operacionālo kaujas nodrošinājuma spēku orķestra ansamblis. Tālāk sekoja Valmieras Drāmas teātra uzvedums “Smieklu sasaukšanās”, kas savu pirmizrādi teātrī sagaidīs tikai 26. septembrī. Uz skatuves Vērmanes dārza vidū uzstāsies arī vokāli instrumentālais ansamblis “7 dēli”, Latvijas džezfanka grupa “Very Cool People” u.c.

Tēva dienas festivāls un gājiens tiek organizēts ar mērķi pateikt tētiem paldies un turpināt sabiedrībā vairot domu, ka ģimenē vienlīdz svarīgu un vērtīgu lomu pilda kā mamma, tā tētis. Tēva dienas gājienu un festivālu rīko Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”, pasākuma lieldraugs – “Rimi Bērniem”, atbalsta Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.