Menu
 

Tūkstošajās dzemdībās Siguldas slimnīcā pasaulē nācis puisītis

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Siguldas novada pašvaldība Foto - Siguldas novada pašvaldība

Otrdien Siguldas slimnīcā pasaulē nācis 1000. dzemdībās piedzimušais mazulis Renārs Seskis. Siguldas slimnīcai šie ir dubulti svētki, jo mazulis piedzimis Ritai Seskei, kura ir slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas vadītāja, vēsta Siguldas novada pašvaldība.

Tūkstošajās dzemdībās dzimušo Renāru un viņa ģimeni sveica Siguldas slimnīcas vadītājs Valdis Siļķe un Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, pasniedzot Latvijas Bankas sudraba monētu “Sigulda”, kā arī citas dāvanas, kuras nes “Sigulda aizrauj” un “Radīts S!guldā” zīmolu.

Māmiņa Rita Seske un tētis Jānis Seskis stāsta, ka mājās mazuli gaida lielā māsa Nikola, savukārt SIA “Siguldas slimnīca” valdes priekšsēdētājs piebilst, ka Ritai sākotnēji bija plānotas 999. dzemdības, bet īsi pirms došanās uz dzemdību zāli, Ritu apsteidza cita siguldiete, kā rezultātā slimnīcas darbiniece kļuva par 1000. dzemdētāju.

Siguldas slimnīcā līdz 2020. gada pavasarim norit Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēts un valsts budžeta atbalstīts projekts “Siguldas slimnīcas veselības aprūpes infrastruktūras atjaunošana” vairāk nekā 770 tūkstošu eiro apmērā. Siguldas novada pašvaldība šajā projektā investējusi 46 239 eiro.

Pēc pašvaldības datiem, 2019. gada pirmajā pusgadā Siguldas novadā deklarēti 123 jaundzimušie – 67 meitenes un 56 zēni. Savukārt 2018. gadā Siguldas novadā kopumā deklarēti 230 jaundzimušie – 121 meitenīte un 109 zēni.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.