Menu
 

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

 • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - pixabay.com Ilustrācija - pixabay.com

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos, informēja biedrības “Vecāku alianse” valdes priekšsēdētāja Aira Jēkabsone.

“Satversmes tiesas spriedums par viendzimuma pāra kopdzīves atzīšanu par ģimeni nozīmē to, ka mums visiem ir pienācis laiks apvienoties un kopīgiem spēkiem vērsties pie Latvijas tautas ar virkni jautājumu. Kādas ir mūsu pamatvērtības? Ko mēs uzskatām par ģimeni un par bērna vecākiem? Vai mēs kopā piekrītam tam, ka vairs nav starpības starp māti un tēvu,un ir pilnīgi vienalga, pie kāda dzimuma katrs no viņiem pieder?” paudusi uzņēmēja un juriste, fonda “Moral Revolution” pārstāve Natālija Magazeina.

Finanšu un biznesa vadības konsultants, biedrības “Asociācija Ģimene” pārstāvis Edvīns Ločmelis vēsta, ka tiek gatavots iniciatīvas saturs un notiek konsultācijas ar vairāku jomu speciālistiem, lai kopīgiem spēkiem likumos nostiprinātu ģimenes institūtu.

“Mēs zinām, ka Latvijas iedzīvotāju vairākums ir šokēti par šo pēdējā laika uzbrukumu Satversmei, dabiskajām tiesībām un veselajam saprātam, un noteikti vēlas paust savu gribu šajā jautājumā. Mēs vāksim parakstus, un lai tauta izmanto savas Satversmes 2.pantā paredzētās konstitucionālās tiesības uz suverēnās varas īstenošanu. Laikā, kad mēs visi kopā svinam mūsu Latvijas valsts dibināšanas gadadienu, mēs vēlamies atgādināt visiem: Latvijas Satversme, tāpat kā Latvijas valsts un tās suverēnā vara, pieder tautai. Mēs nosargāsim to, kas mums ir dārgs,” izteicies E.Ločmelis.

Vienlaikus tiek plānots, ka kompetentu juristu sagatavotais priekšlikums tiks arī iesniegts vairākās parakstu vākšanas platformās. Nevalstisko organizāciju pārstāvji pauž pārliecību, ka izdosies savākt nepieciešamo parakstu skaitu, lai tautas vairākuma iniciatīva tiktu virzīta tālākai izlemšanai likumdevējam.

7 komentāri

 • Kristiana
  Kristiana Trešdiena, 18 Novembris 2020 21:32 Komentāra saite

  Noteikti atbalstīšu! Paldies! Kopā mēs būsim stipri!

 • Ivars
  Ivars Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 03:10 Komentāra saite

  Satversmes tiesa ir jālikvidē kā nevajadzīga iestāde. Tad nebūs visādu muļķību pret ko jārīko referendumi.

 • Liene
  Liene Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 10:25 Komentāra saite

  Satversmes tiesa ir tautas kalps. Tāpat kà deputāti. Ko dara saimnieks( Tauta), ja kalps nepilda, vai pilda negodprātīgi savu darbu? Pareizi- atlaiž! Punkts

 • Doma
  Doma Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 13:08 Komentāra saite

  Satversmes tiesa pateica, ka sabiedrības stereotipi nedrīkst kavēt ģimeņu aizsardzību. Nevis ST jāatlaiž, bet cilvēkiem ir jāpieņem citi cilvēki. Kāpēc jūsos ir tik milzīga agresija un bailes? No kā jūs baidāties? Vai naids ir jūsu pamatvērtība?

 • Aija
  Aija Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 13:25 Komentāra saite

  Satversmes tiesai jāizlasa Satversme, ne vis jātulko par labu , acīmredzot, savu tienešu seksuālai orientācijai. Jāaizstāv arī bērnu intereses un sapratne par ģimeni, nevis vecāks Nr.1...un 2.. Nevienam nav bailes no tiem , kas te uzstājas par nenormālām ģimenēm, bet mēs negribam, lai sabojā bērnu un jauniešu nākotni.  ,

 • Ieva
  Ieva Ceturtdiena, 19 Novembris 2020 16:45 Komentāra saite

  Pievienojos Kristiānai. Mūsu ir vairākums, un no liberāļi ir nobijušies, un mēģinās darīt visu, lai tautas nobalsošanu nepieļautu un diskreditētu iesnirdzēju, bet tam nedrīkst ļauties! Cīnīsimies par savu valsti un bērniem!

 • Kopā
  Kopā Piektdiena, 20 Novembris 2020 15:36 Komentāra saite

  Kopā mēs būsim stipri, jo Trīsvienīgā Dieva patiesība ir ar mums. Lūgsim arī par cilvēkiem, kas nomaldījušies un neatšķir vīrieti no sievietes.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.