Menu
 

Par labu darbu ar jaunatni apbalvotas vairākas pašvaldības, jaunatnes centri un to darbinieki, tostarp Jūrmalā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.izm.gov.lv Foto: www.izm.gov.lv

Pirmdienas vakarā tiešsaistes ceremonijā tika sumināti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2020” laureāti. Visiem uzvarētājiem tiks nogādāta īpaša balva, kas apliecina laureātu drosmi un profesionalitāti, veicot darbu ar jaunatni un uzlabojot jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā, informē IZM.

Apbalvošanas ceremonijas atklāšanas uzrunā izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska izteica pateicību darbā ar jaunatni iesaistītajiem: “Paldies pašvaldībām, kas novērtē to, cik liela nozīme ir strādāt ar katru jaunieti viņu pašvaldībā. Paldies biedrībām, nodibinājumiem un jaunatnes organizācijām, kas ilgu laika posmu pratušas pārliecināt un pierādīt savu varēšanu un vēlmi darboties jaunatnes politikas veidošanā. Kopā mēs varam, kopā mēs spējam, un pats svarīgākais, ka mūsu jaunieši noteikti ir impulss un spēka deva visiem turpmākajiem darbiem nākamajā gadā. Lai mums izdodas, lai mums spēks un varēšana!”

Kā informē ministrijas pārstāvji, nominācijā “Labākais starts” darbā ar jaunatni uzvarēja Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla” jaunatnes darbiniece Laura Kristīne Anšance.

Nominācijā “Straujākais lēciens” darbā ar jaunatni pašvaldību kategorijā uzvarēja Krustpils novada pašvaldība, bet jaunatnes organizāciju, biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni kategorijā uzvarēja biedrība “Attīstības platforma YOU+”.

Pašvaldību kategorijā nominācijā “Līdzdalības stiprinātājs” uzvarēja Jūrmalas pilsētas pašvaldība, bet jaunatnes organizāciju, biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni kategorijā – biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”, kas veic darbu ar jaunatni nacionālā līmenī, un biedrība “Jauniešu organizācija Nītaureņi”, kas veic darbu ar jaunatni vietējā līmenī.

Nominācijā “Iedvesmas dzirksts”, kurā tika izvirzītas pašvaldību, pašvaldības iestāžu, jaunatnes organizāciju, biedrību un nodibinājumu darbā ar jaunatni iesaistītās personas, tika suminātas trīs laureātes – Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra jaunatnes darbiniece, jauniešu organizācijas “Radošo efektu darbnīca” valdes locekle Laura Lazdāne, Rīgas pilsētas pašvaldības jaunatnes darbiniece Brigita Medne un Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Una Tomiņa.

Kā vēsta IZM, nominācijā “Veiksmīgākais projekts” laurus plūca biedrība “Kandavas novada jauniešiem” projekts “Sāc ar sevi!”, bet nominācijā “Drosmīgākais projekts”, kurš vērsts uz jauniešu ar ierobežotām iespējām iesaisti un līdzdalības stiprināšanu, uzvarēja nodibinājuma “Palīdzēsim.lv” projekts “CODE”.

Savukārt nominācijā “Jauniešiem draudzīga vide” sacentās Latvijas aktīvākie jauniešu centri. Nominācijas laureāts ir Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla".

Apbalvošanas ceremonija notika tiešsaistē, platformā "Zoom", kur bija aicināti konkursa laureāti, taču ikvienam bija iespējams vērot apbalvošanas ceremonijas tiešraidi. Kopumā ceremonijas laikā tika sveikti divpadsmit laureāti no visas Latvijas, norāda IZM pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.