Menu
 

Daudzbērnu ģimenēm dubultotas vilcienu biļešu atlaides

  • Autors:  Apriņķis.lv
Daudzbērnu ģimenēm dubultotas vilcienu biļešu atlaides arhīvs

Daudzbērnu ģimenes locekļi no 1. septembra braukšanai vilcienos varēs saņemt divreiz lielāku atlaidi nekā līdz šim. Turpmāk daudzbērnu ģimeņu locekļi saņems 50% atlaidi biļetēm vienam braucienam, bet dienu un abonementa biļetes varēs iegādāties ar 40% atlaidi.

Papildus tam daudzbērnu ģimeņu skolēni un studenti, kuri nav vecāki par 24 gadiem, biļetes vienam braucienam varēs iegādāties ar 90% lielu atlaidi.

AS "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte skaidro, ka jebkura daudzbērnu ģimenes locekļa tiesības braukt vilcienā ar atlaidi apliecina biļešu kasē vai vilcienā iegādāta biļete un derīga Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte" kopā ar personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi), bet skolēniem un studentiem – kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai skolēna/studenta apliecību.

90% atlaide skolēniem un studentiem tiks piemērota tikai biļetēm vienam braucienam, speciāla veida abonementa biļetes skolēniem un studentiem nav paredzētas.

Daudzbērnu ģimenēm atlaides braucieniem vilcienā tiek piemērotas pamatojoties uz grozījumiem MK 2017. gada 27. jūnija noteikumos Nr.371 “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi". Saskaņā ar šiem noteikumiem visi daudzbērnu ģimenes locekļi 4. maijā, 11. un 18. novembrī biļetes vienam braucienam tostarp vilcienā varēs saņemt ar 100% atlaidi.

Līdz šim braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategorijai "Daudzbērnu ģimenes locekļi", bija tiesības saņemt vilciena biļeti vienam braucienam ar 25% atlaidi un abonementa biļeti ar 20% atlaidi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.