Menu
 

Akcijas "Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!" ietvaros atbalsts sniegts arī ģimenei Baldonē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Noslēgusies labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”, kuras laikā ikvienam bija iespēja atbalstīt grūtībās nonākušās Latvijas un Ukrainas bēgļu ģimenes sagatavot savus bērnus jaunajam mācību gadam. Trīs nedēļu laikā iedzīvotāji pārskaitījuši vai atstājuši naudas ziedojumu kastēs kopumā 4239,61 eiro.

Savukārt īpašajās ziedošanas kastēs iepirkšanās un izklaides centros “Akropole Rīga” un “Akropole Alfa” atstātās mantas ar “ziedot.lv” palīdzību nonākušas sociālās iniciatīvas centrā “Common Ground”, kur vairāki desmiti ukraiņu ģimeņu varēja izvēlēties sev nepieciešamāko skolas gaitu uzsākšanai.

“Līdzcilvēki ziedoja skolas somas, kancelejas priekšmetus, vizuālās mākslas piederumus, mājturības materiālus un citas nelielas, bet ikdienā tik ļoti nepieciešamas lietas. Ģimenes vienmēr novērtē arī apavu un apģērbu ziedojumus, jo bērni mēdz tik ātri izaugt. Šogad ziedošanas kastē bija atstāts arī globuss, kas, cerams, iepriecināja kādu zinātkāru skolēnu,” ar novērojumiem dalījās vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

“Finansiāli un mantu ziedojumi devuši lielu atspaidu skolēniem un viņu ģimenēm. Šobrīd jau ir sagādātas skolas lietas 11 romu tautības skolēniem no Valmieras novada. Savukārt šonedēļ saņēmām lūgumu no ģimenes Baldonē, kurā tētis ilgstoši slimo un ģimenei ir ierobežoti ienākumi, kas neļauj sagādāt skolas lietas bērniem, un līdzcilvēku atbalsts palīdzēs atrisināt šo problēmu, kaut nedaudz atvieglojot situāciju vienā konkrētā ģimenē,” pateicību ziedotājiem teikusi labdarības organizācijas “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Atbalstīt ģimenes ir iespējams arī pēc akcijas noslēguma, ziedojot ar bankas pārskaitījumu mājaslapā “www.ziedot.lv”", sadaļā "Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!". Ziedojuma apjoms ir brīvprātīgs, norāda akcijas rīkotāji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.