Menu
 

Dūmi, mākoņi un sprādzieni – skolēni netradicionāli iepazīst eksaktās zinātnes

Vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators AS “Conexus Baltic Grid” sadarbībā ar biedrību "Latvijas zinātnes centru apvienība" no 13. līdz 20.maijam četrās Inčukalna pazemes gāzes krātuves apkaimē esošās skolās – Krimuldas vidusskolā, Siguldas pilsētas vidusskolā, Sējas pamatskolā un Inčukalna pamatskolā – izglītojoša projekta ietvaros iepazīstināja 4.klašu skolēnus ar eksaktajām zinātnēm no cita skatupunkta.

Lasīt vairāk...

Judins: Bērnudārzos jāpārtrauc bērnu dalīšana pēc valodas

Domājot par bērnu nākotni, ir ļoti svarīgi, lai bērni, kuri dzīvo Latvijā, spētu brīvi runāt latviešu valodā. Kā viens no priekšnoteikumiem ir tas, lai bērni pirmskolas izglītības iestādēs vairs netiktu dalīti pēc valodas. To pēc Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdes trešdien sacīja komisijas priekšsēdētājs Andrejs Judins.

Lasīt vairāk...

Kā piepildās "Latvijas skolas soma" Siguldā?

Latvijas simtgade nosvinēta, taču daļa tajā uzsākto projektu joprojām turpinās. Viens no apjomīgākajiem ir “Latvijas skolas soma”, kura īstenošanai atvēlēti 13,5 miljoni eiro jeb 40% no finansējuma, kas bija paredzēti svētku norisei. Sākot ar 2018. gada septembri, projekts “Latvijas skolas soma” katram skolēnam nodrošina iespēju izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, kā arī iepazīt dažādos laikos Latvijā radītas inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.