Menu
 

Tiešsaistes zibakcijā ikviens mudināts pateikt paldies savas dzīves svarīgākajam skolotājam

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Sagaidot Skolotāju dienu 6. oktobrī, ikviens laika posmā no 1. līdz 6. oktobrim aicināts piedalīties tiešsaistes zibakcijā “Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo”, daloties sociālajos tīklos ar stāstu vai fotogrāfiju, pavēstot, kā šis skolotājs ir mainījis skolēna dzīvi.

“Aiz katra no mums ir kāds skolotājs, kuram ir īpaša loma mūsu dzīvē. Lai mudinātu novērtēt skolotāja kā profesijas nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, aicinām pateikt paldies savas dzīves svarīgākajiem skolotājiem,” zibakcijā rosina iesaistīties jaunveidotās otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas “Skolotājs” veidotāja un vadītāja, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociētā profesore Ieva Margeviča-Grinberga.

Lai piedalītos Skolotāju dienas zibakcijā, jānofotografējas ar savu skolotāju, saņemot viņa piekrišanu, vai savā fotoarhīvā jāatrod jau iepriekš uzņemta fotogrāfija no saviem skolas vai studiju laikiem. Šī fotogrāfija kopā ar īsu piebildi, kā šis skolotājs mainījis jūsu kā skolēna dzīvi, laika posmā no 1. oktobra līdz 6. oktobrim jāpublicē savās sociālo tīklu lapās, pievienojot tēmturus #superskolotājs #pastāstiparsavējo. Pēc Skolotāju dienas spilgtākie fotomirkļi tiks apkopoti “Facebook” lapā @superskolotajiem, ļaujot ikvienam iepazīt skolotājus, kas kādam mainījuši dzīvi, vienotā fotogalerijā, informē Latvijas Universitātes studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas komunikācijas vadītāja Kitija Balcare.

Skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā, kas šogad ir 6. oktobris. Zibakcija ir iedvesmas iniciatīva kā esošajiem, tā topošajiem pedagogiem un izglītības zinātņu interesentiem, norāda K. Balcare.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.