Menu
 

Mores pamatskolā viesojas skolēni un pedagogi no Rumānijas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.sigulda.lv Foto: www.sigulda.lv

Lai pilnveidotu un attīstītu skolotāju mijiedarbību ar izglītojamiem no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm un izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, pērn Mores pamatskola uzsāka īstenot "Erasmus+" pieredzes apmaiņas projektu “"Jauna mācību pieredze skolām, kas īsteno iekļaujošo izglītību". Projekta ietvaros no 2. līdz 7. oktobrim Mores pamatskolā viesojās 10 Rumānijas skolas Scoala Gimnaziala Magura skolēni un trīs pedagogi.

Kā informē Siguldas novada pašvaldībā, pieredzes apmaiņas laikā skolēni un pedagogi piedalījās Mores pamatskolas pedagogu vadītajās mācību stundās – mūzikas stundā, kā arī datorikas stundās, kurās skolēni veidoja savus robotus. Tāpat Rumānijas viesi mācību vizīšu laikā apmeklēja Mores kauju muzeju, Mores briežu dārzu, zinātkāres centru “Zinoo”, Cēsu pili, kā arī iepazinās ar mākslas vērtībām mākslas muzejā “Rīgas birža”, apskatīja Vecrīgas ievērojamākās vietas un devās rudenīgā pastaigā pa Siguldas takām.

Visās projekta aktivitātēs piedalījās arī Mores pamatskolas skolēni, kuri saviem Rumānijas draugiem palīdzēja kā mācību stundu, tā arī ārpusskolas mācību vizīšu laikā, vēsta pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.