Menu
 

Mālpils pašvaldība saņēmusi IZM Pateicības rakstu par panākumiem pieaugušo neformālās izglītības jomā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Izglītības un zinātnes ministrija Foto - Izglītības un zinātnes ministrija

Svinīgā gaisotnē trešdien tika pasniegta “Saules laiva” – Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) balva labākajam 2019. gada pieaugušo neformālās izglītības sniedzējam. Balvu šogad saņēma Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Divi pieaugušo neformālās izglītības balvas pretendenti saņēma IZM Pateicības rakstus: Sociālās integrācijas valsts aģentūra par nozīmīgu ieguldījumu sociālās iekļaušanas un stereotipu mazināšanas jomā un Mālpils pašvaldība par ilgtspēju, daudzpusību un dažādu paaudžu vienošanu īstenotajās izglītības programmās, informēja ministrijā.

Balvu pasniedza izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Uzrunājot klātesošos, viņa sacīja, ka visi balvas nominanti ne tikai iedvesmo ar savu darbu, bet arī uzskatāmi apliecina, ka pieaugušo izglītības ideja aizvien lielākam skaitam Latvijas iedzīvotāju kļūst par pašsaprotamu dzīves sastāvdaļu.

“Šis ir laiks, kas pieprasa nepārtrauktu izglītošanos jebkurā dzīves posmā. Varam tikai vēlēties, lai mums būtu aizvien vairāk tādu organizāciju kā Latvijas Nacionālā bibliotēka, kas ar salīdzinoši nelieliem resursiem spēj panākt izcilību gan savas nozares speciālistu kompetences pilnveidošanā, gan darbā ar daudziem tūkstošiem bibliotēku apmeklētāju visā Latvijā,” pasniedzot balvu teica ministre.

Pieaugušo neformālās izglītības balva dibināta, lai akcentētu pieaugušo izglītības nozīmīgumu un sekmētu kvalitatīvu mācību programmu īstenošanu. Pirmo reizi balva pasniegta 2017.gadā. 

Pieaugušo neformālās izglītības balva  tiek piešķirta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.