Menu
 

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža svinīgi atklās par 5,38 miljoniem eiro modernizētās mācību telpas un laboratorijas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Olaines novada pašvaldība Foto - Olaines novada pašvaldība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Olaines Tehnoloģiju koledža pilnveidojusi mācību vidi, piedāvājot studentiem plašākas iespējas iegūt darba tirgum vitāli nepieciešamās prasmes un iemaņas mūsdienīgi aprīkotās laboratorijās un mācību telpās. RTU Sabiedrisko attiecību departamentā pavēstīja, ka būvniecībā, iekārtu un aprīkojuma iegādē kopumā ieguldīti 5,38 miljoni eiro.

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde ar struktūrvienību profesionālā vidusskola. Koledžas pārbūvēto mācību telpu svinīgā atklāšana notiks 25. septembrī Olainē, Zeiferta ielā 2.

No šī studiju gada koledžas studenti un audzēkņi var iegūt izglītību 11 mūsdienīgās un moderni aprīkotās laboratorijās – Neorganiskās un organiskās ķīmijas mācību laboratorijā, Analītiskās ķīmijas mācību laboratorijā, Ķīmisko procesu mācību laboratorijā, Zāļu formu tehnoloģiju mācību laboratorijā, Biotehnoloģiju un atjaunojamās enerģijas procesu mācību laboratorijā, Viskozo masu sagatavošanas mācību laboratorijā, Būvmateriālu un cementa mācību laboratorijā, Pārtikas tehnoloģiju mācību laboratorijā, Mehāniskās darbnīcas, montāžas un apkopes mācību laboratorijā, Ūdens attīrīšanas un apstrādes procesu mācību laboratorijā un Mikrobioloģijas mācību laboratorijā.

Īstenojot divus Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzfinansētus projektus, RTU Olaines Tehnoloģiju koledža paaugstinājusi ēku energoefektivitāti – ir nosiltināts mācību korpuss un divas dienesta viesnīcas –, un veikusi nozīmīgu telpu pārbūvi, atjaunošanu un labiekārtošanu.

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža ir dibināta 1964. gadā. Kopš 2019. gada koledža ir RTU aģentūra, piedāvājot mūsdienīgu un konkurētspējīgu profesionālo augstāko un profesionālo vidējo izglītību ķīmijas, farmācijas, biotehnoloģijas, inženiermehānikas, pārtikas un vides nozarē.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.