Menu
 

Valsts prezidents pirmajā skolas dienā sveic Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Valsts prezidents pirmajā skolas dienā sveic Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, sveicot Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus ar jaunā mācību gada sākumu un ģimnāzijas 100 gadu jubileju, pirmdien teica: “Zīmīgi, ka tā ir vienu dienu vecāka par mūsu valsti, tā apliecinot, ka Latvijas valsts dibināšana, veidošana un attīstība jau kopš valsts pirmssākumiem neatraujami bija, ir un būs saistīta ar izglītotiem un zinošiem cilvēkiem."

Kā vēsta Valsts prezidenta kanceleja, uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents uzsvēra: “Zināšanas, tas ir spēks, ko neviens nevar atņemt. Zināšanas sniedz mums iespējas un palīdz veidot nākotni."

Valsts prezidents aicināja jauniešus izmantot skolas un skolotāju sniegtās zināšanas, lai ar katru dienu kļūtu gudrāki, jo tieši jaunieši būs tie, kas veidos mūsu valsts nākotni.

Uzsākot jauno mācību gadu, Raimonds Vējonis skolēniem novēlēja labām sekmēm un jaunām zināšanām bagātu mācību gadu. Savukārt skolotājiem novēlēja būt devīgiem – sniegt savas zināšanas jauniešiem un vienmēr būt vienu soli viņiem priekšā.

Nobeigumā Valsts prezidents atgādināja Siguldas Valsts ģimnāzijas skolnieces Katrīnas Taupmanes, kura piedalījās Valsts prezidenta organizētajā ikgadējā skolēnu eseju un video konkursā “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā”, vārdus: “Mēs esam gudra, stipra un strādīga tauta. Mūsu rokās ir tas, cik lieli mēs esam, mūsu rokās ir Latvija un tās nākotne.”

Valsts prezidents Siguldas Valsts ģimnāziju apmeklēja Siguldas reģionālās vizītes laikā. Vēl paredzēts tikties ar Siguldas novada deputātiem un uzņēmējiem, kā arī apmeklēt Bobsleja un kamaniņu trasi "Sigulda", zemnieku saimniecību “Pīlādži” un SIA “Kokpārstrāde 98”.

Iepriekš:

Jauno mācību gadu Siguldas novada bērnudārzos un skolās sāk vairāk nekā 3100 audzēkņu

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.