Menu
 

Akcijā "Sirds skolotājs" aicina iedvesmot un cildināt pedagogus

 • Autors:  LETA
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Sagaidot Pasaules skolotāju dienu, žurnāls "Skola & Ģimene", portāls "E-klase" un laikraksts "Latvijas Avīze" sāk akciju "Sirds Skolotājs", kurā ikvienam ir iespēja cildināt pedagogu, kurš ir iedvesmojis ar savu darbu, informēja laikraksta izdevniecības AS "Latvijas Mediji" Linda Rumka.

Akcijā ikviens mudināts sūtīt pieteikuma vēstuli ar stāstu par pedagogiem. Visu 2021./2022.mācību gadu katru mēnesi suminās vienu īpašo "Sirds skolotāju".

"Aizvadītajā mācību gadā, kad mūsu dienaskārtība pēkšņi mainījās pandēmijas ietekmē, spilgti izgaismojās arī pedagoga profesija. Kamēr daži vecāki pārvērtās par pilna laika mājskolotājiem, apkārt dzirdējām arī iedvesmas pilnus stāstus par skolotājiem, kas jaunajiem apstākļiem pieiet radoši," stāstīja "E-klases" vadītājs Jānis Kaģis.

Žurnāla "Skola & Ģimene" galvenā redaktore Ilze Kuzmina, aicinot piedalīties šajā akcijā, atzīmēja, ka skolotāji ir vieni no vissvarīgākajiem cilvēkiem bērnu dzīvē, taču pedagogu profesijas prestižs diemžēl nav augsts. "Ar šo akciju vēlamies parādīt, kādi lieliski skolotāji strādā Latvijas skolās un citās izglītības iestādēs. No viņu pieredzes noteikti varēs mācīties un iedvesmoties arī citi," viņa sacīja. 

Pieteikuma vēstuli ar stāstu par "Sirds Skolotāju" jānosūta uz e-pastu "Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt." vai pa pastu uz žurnāla redakciju Rīgā, Toma ielā 4, LV-1003.

2 komentāri

 • Nikola Kaģe
  Nikola Kaģe Trešdiena, 10 Novembris 2021 15:36 Komentāra saite

  Marija Šūpulniece ir matemātikas skolotāja un viņa mums ir spējusi iemācīt visu un nu mēs varam būt gudri un rēķināt paši klases stundās viņa attīsta mums rokdarbus, jo mēs taisām klasi paši rotājumus- viņa tiešām ir skolotājs kas savu tēmu maca no sirds

 • Laura
  Laura Sestdiena, 04 Decembris 2021 13:53 Komentāra saite

  Dzintra Circāne ir latviešu valodas un literatūras skolotāja. Viņa man un maniem klasesbiedriem ir spējusi iemācīt visu, lai visu vajadzīgo, tā skolotāja ir lieliska. Dzintra Circāne ir skolotāja, kas savu darbu dara no novisas sirds.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.