Menu
 

Rīkos Jauno līderu pārgājienu Olaines un Mārupes novadu jauniešiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Biedrība “Pierīgas Partnerība” sadarbībā ar Olaines novada jauniešu centru “Popkorns” un Mārupes novada Jauniešu domi 28.novembrī organizē Jauno līderu pārgājienu Olaines un Mārupes novadu jauniešiem.

Pasākumā dalībnieki dosies pārgājienā pa Mārupes novada teritoriju un pārgājiena laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai pavadīt laiku svaigā gaisā, bet arī iespēja iepazīties ar citiem jaunajiem līderiem no blakus novada, veidot sadarbības tīklu, dalīties pieredzē, iedvesmoties no citiem, izzināt jauniešu līdzdalības iespējas Olaines un Mārupes novados un to, kā ES jaunatnes programmas atbalsta jauniešu līdzdalību.

Pārgājienu vadīs gids Jānis Zariņš. Pārgājiena maršruts ir aptuveni 15 km garš, tā sākums un noslēgums paredzēts pie Babītes vidusskolas. Dalībniekiem tiks nodrošināta uzkodu paciņa un ūdens. Pārgājienam nepieciešams izvēlēties piemērotu apģērbu un apavus.

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem no Olaines novada un Mārupes novada, jauniešu līderi, NVO pārstāvji un darbā ar jaunatni iesaistītie. Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma formu līdz 25. novembrim plkst. 20.00.

Dalībnieku skaits ierobežots. Pasākumā var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, vai ar skolā veiktu testu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.