Menu
 

Siguļu bērnudārzā atvērta "Ligzda" – jauna vide bērnu un pieaugušo izaugsmei

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - adazi.lv Foto - adazi.lv

Siguļu pirmsskolas izglītības iestādes “Piejūra” teritorijā atjaunotajās vecās grupas “Pasaciņa” telpās sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Carnikavas Komunālserviss”durvis ir vēris izaugsmes nams “Ligzda”.

Tā ir vide bērnu un pieaugušo izaugsmei, atelpai, sarunām, radošām nodarbībām, profesionālās izaugsmes un metodiskajiem praktikumiem, pedagogu organizētām radošām pēcpusdienām vecākiem un novada kolēģiem, kā arī speciāli aprīkota vide tehnoloģiju, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomu rotaļnodarbību organizēšanai ārpus grupu telpām, liecina informācija Ādažu novada pašvaldības interneta vietnē.

Bērniem būs iespēja, praktiski darbojoties ar īstu virtuves tehniku un izejmateriāliem, iepazīt pavāra profesiju, darboties ar mālu un vilnas kārsumu, pašvadīti darboties ar tuvējā mežā savāktajiem dabas materiāliem, gan arī liet sveces, vārīt ziepes un izbaudīt citas radošas nodarbes.

Decembrī “Ligzda” pārtop par Rūķu namu, kur divu nedēļu garumā mājos Ziemassvētku smarža un bērnu rokām taps piparkūkas. 2. decembrī pedagogi kopā ar Ligitu Priedi tikās pedagogu profesionālās pilnveides praktikumā “Bišu vaska izmantošana Ziemassvētku rotājumos”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.