Menu
 

"Getliņi EKO" turpina uzņemt ekskursantus klātienē un attālināti

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Uzņēmums “Getliņi EKO” piedāvā bezmaksas ekskursijas darba dienās jebkurai vecuma grupai, sākot no 5 gadu vecuma, un tiek uzņemtas grupas 15 līdz 25 cilvēku sastāvā. Ekskursija sadzīves atkritumu poligonā “Getliņi” ļauj gūt priekšstatu par to, kāds ir atkritumu dzīves cikls un cik svarīgi ir rūpēties par apkārtējo vidi. Tāpat ekskursijas laikā var gūt izpratni par poligona apsaimniekošanu, enerģijas ražošanu un to, kā norit dārzeņu audzēšana siltumnīcās.

“Getliņi EKO” projektu vadītāja vides izglītības jomā Inese Avota norādīja, ka ekskursijas ir bezmaksas, un pandēmijas dēļ uzņēmums ir spējis veiksmīgi pielāgoties, lai attālinātā formātā turpinātu izglītot par ilgtspējīgu un uz aprites ekonomiku balstītu atkritumu apsaimniekošanu: “Ar moderno tehnoloģiju palīdzību esam uzlabojuši mūsu ekskursiju kvalitāti, lai attālinātā ekskursija būtu tikpat dinamiska un aizraujoša, kā klātienē. Attālinātā ekskursija ļauj ērti pieslēgties grupām no visiem Latvijas reģioniem.”

Vides izglītība ir viena no uzņēmuma prioritātēm un pērn divkārt audzis poligona apmeklētāju skaits. 2021. gadā attālināti un klātienē poligonu apmeklēja gandrīz 5500 interesentu no visas Latvijas. Lielākā daļa ekskursantu bija bērni un jaunieši.

SIA “Getliņi EKO” ir Rīgas un Ropažu (iepriekš – Stopiņu) novada kopīgi izveidots uzņēmums, kas apsaimnieko lielāko cieto sadzīves atkritumu poligonu Baltijas valstīs. Poligons šobrīd ir viens no modernākajiem Eiropā un tiek attīstīts kā mūsdienīgs un drošs atkritumu pārstrādes centrs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.