Menu
 

Ādažu vidusskolā no 4. klases būs jākārto velosipēda vadītāja eksāmens

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ādažu vidusskolā no 4. klases būs jākārto velosipēda vadītāja eksāmens Publicitātes foto

Ādažu vidusskola pirmā noslēgusi līgumu par jauno izglītojošo CSDD projektu “Mācies un iegūstu velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Ādažu vidusskola kopīgi ar vecāku padomi pieņēmusi lēmumu, ka visiem ādažniekiem, sākot no 4. klases, mācību gada laikā ir jānokārto velosipēda vadītāja eksāmens, lai Ādažu velosatiksmē iekļautos zinoši jaunie velobraucēji, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļā.

Ādažu vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā audzināšanas darbā Anita Milanceja norāda, ka skola iesaistās šajā projektā, jo tai rūp bērnu drošība uz ceļa: "Daudzi Ādažu vidusskolas skolēni ikdienā pārvietojās ar velosipēdu, tāpēc nepieciešams skolēnus laikus apmācīt un viņiem nepieciešama velosipēda vadītāja apliecība. Ādažu vidusskola šo projektu plāno realizēt sadarbībā ar 3. un 4. klašu audzinātājiem, sociālo zinību pedagogiem un skolēnu vecākiem."

Lai visiem Latvijas skolēniem rastu iespēju kvalitatīvi un jēgpilni apgūt ceļu satiksmes noteikumus, CSDD 2018./2019. mācību gadā uzsāk jaunu projektu 4. klašu skolēniem "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā". Pirmās 10 skolas, kas ar CSDD noslēgs līgumu, saņems dāvanā velosipēda vadītāja ķiveri.

Izglītības projekta mērķis ir nodrošināt Latvijas skolas ar mūsdienīgiem un kvalitatīviem bezmaksas mācību līdzekļiem velosipēdistu izglītošanai, lai 4. klašu skolēni varētu apgūt ceļu satiksmes noteikumus velosipēdu vadītājiem, sekmīgi nokārtot eksāmenu un saņemtu vadītāja apliecību, skaidro Sabiedrisko attiecību daļā.

Projektu īsteno CSDD, un tas tiek finansēts no OCTA līdzekļiem. Atbildes uz jautājumiem par projektu var saņemt pa konsultatīvo tālruni 67553017 darba dienās plkst. 9.00–16.30 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.