Menu
 

Foto: Ekspluatācijā pieņemta Carnikavas pamatskolas ēka

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Inga Pērkone Foto - Inga Pērkone

Noslēgušies Carnikavas pamatskolas ēkas paplašināšanas un pārbūves darbi Nākotnes ielā 1. Kā vēsta Ādažu novada pašvadība, skolu apmeklēja Būvniecības valsts kontroles birojs un pieņēma to ekspluatācijā. Līdz jaunā mācību gada sākumam plānots iekārtot kabinetus skolēnu uzņemšanai jaunajās, skaistajās mācību telpās pārbūvētajā Carnikavas pamatskolā.

Pārbūves laikā atjaunots bijušais mācību korpuss un sporta zāle, izveidoti jauni mācību un administratīvie kabineti, kā arī multifunkcionālā zāle. Lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītības procesa norisi, paralēli pamatskolas būvdarbiem notika arī mēbeļu, aprīkojuma un inventāra iegāde.

Skolas būvniecībā izmantoti videi un cilvēkiem draudzīgi materiāli, piemēram, termokoka dēļi, kas ekonomiskā veidā nodrošina ilgstošu izturību āra apstākļos, apmēram 30 gadus saglabājot kokam raksturīgo dabīgo tekstūru. Arī iekštelpu apdarē, trepju margās un iebūvētajos skapjos izmantoti kokmateriāli. Būvdarbu veicējs – SIA “NEWCOM Construction”.

Projekta īstenošana pozitīvi ietekmē arī skolas kvartāla kopējo izskatu, jo būvdarbu laikā labiekārtota skolas apkārtējā teritorija – izveidots bērnu rotaļu laukumiņš, labiekārtoti celiņi, uzstādīti velo statīvi, labiekārtota stāvvieta u.c. Būvdarbi Carnikavas pamatskolas ēkā notika ERAF finansētā projekta “Carnikavas pamatskolas pārbūve un paplašināšana” ietvaros, to izmaksas ir 10,8 miljoni eiro.

Pēc pašvaldības datiem, Carnikavas pamatskolā šobrīd mācās 448 bērni. Atbilstoši plānotajam, ēkas ietilpība projekta ietvaros pēc pamatskolas pārbūves un paplašināšanas būs 660 vietas, bet maksimālā ietilpība – līdz 900 vietām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.