Menu
 

Visi pirmklasnieki Latvijā saņems dāvanā "Kāruma" sieriņus; pirmie uzdāvināti Ādažu vidusskolā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Sākoties jaunajam mācību gadam, piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” nāk klajā ar iniciatīvu, kuru īsteno ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu. Uzņēmums apņēmies apsveikt visus Latvijas, arī Pierīgas, pirmklasniekus ar skolas sākumu, uzdāvinot leģendārā un daudzu mīlētā zīmola “Kārums” biezpiena sieriņus, informē piena pārstrādes uzņēmumā “Food Union”.

“Pirmā skolas diena vienmēr ir īpašs notikums un man ir liels prieks, ka pašmāju uzņēmums ir aizsācis jaunu tradīciju, kas mazajiem skolēniem šo dienu padarīs vēl jaukāku. Ar šo kārumu ir uzaugušas jau vairākas paaudzes, turklāt daudzi uztura speciālisti norāda, ka biezpiens ne tikai uzlabo atmiņu, bet arī veicina kaulu augšanu,” piebilst izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece.

Latvijā šogad skolas gaitas uzsāk vairāk nekā 21 tūkstotis bērnu, un tieši tik pat liels būs dāvinājums – vairāk nekā 21 tūkstotis “Kāruma” klasisko biezpiena sieriņu ar vaniļas garšu un šokolādes glazūru, kurus patērētāji atpazīst pēc oranžā iepakojuma un vārniņas simbola uz tā. Kopējais dāvinājuma svars – vairāk nekā viena tonna, norāda “Food Union” pārstāvji.

“Kārums vienmēr ir bijis līdzās un atbalstījis ar uzmundrinājumu skolēnus dažādos viņiem nozīmīgos brīžos – sākot ar sporta sacensībām “Kārums kauss” līdz sociālas nozīmes kustībai “Labie darbi” un “Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”. Tāpēc ticam, ka šāds gards sveiciens pirmo klašu skolēniem veicinās iejušanos viņu dzīvē tik nozīmīgajā skolas gaitu uzsākšanas procesā un vairos patīkamas atmiņas par to,” stāsta “Food Union” mārketinga vadītāja, valdes locekle Latvijā Ieva Lejniece.  

Pirmais “Kāruma” biezpiena sieriņu dāvinājums notika 1.septembrī Ādažu vidusskolā, kur šogad ir desmit jeb vislielākais pirmo klašu skaits Latvijā. Bet no 2.septembra sākās pakāpeniska “Kāruma” sieriņu piegāde uz visām Latvijas skolām (valsts, privātās, speciālās, lauku skolas u.c.), kur ir pirmo klašu audzēkņi, vēsta uzņēmumā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.