Menu
 

Konkursa "Labākais darbā ar jaunatni 2022" uzvarētāju vidū arī olainieši un siguldieši

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Izglītības un zinātnes ministrija Foto - Izglītības un zinātnes ministrija

Ceturtdien konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2022” apbalvošanas ceremonijā tika sumināti desmit laureāti astoņās kategorijās. Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Kā ierasts, konkursa laureātiem tika pasniegta īpaša balva – supervaronis, kas apliecina laureātu drosmi un profesionalitāti, veicot darbu ar jaunatni un uzlabojot jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā, pavēstīja Izglītības un zinātnes ministrijā.

Nominācijā “Labākais starts” bija izvirzītas pašvaldības un personas, kuras  uzsākušas veikt darbu ar jaunatni pēdējo divu gadu laikā. Par uzvarētāju pašvaldību nominācijā atzīta Madonas novada pašvaldība, bet par uzvarētāju darbā ar jaunatni iesaistīto personu nominācijā – Siguldas novada Jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” vadītāja un jaunatnes lietu speciāliste Gunita Strazdiņa.

Nominācijā “Līdzdalības stiprinātājs” izvirzītas pašvaldības un nevalstiskās organizācijas ar plašu pieredzi darba ar jaunatni veikšanā. Par uzvarētāju pašvaldību nominācija atzīta Olaines novada pašvaldība, bet reģionāla vai valsts mēroga nevalstisko organizāciju nominācijā uzvaras laurus plūca jauniešu biedrība “Attīstības platforma YOU+”.

Savukārt kategorijā “Jauniešiem draudzīga vide” tika izvirzīti  darbīgi jauniešu centri un telpas jauniešiem, kur jaunieši var kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, gūt atbalstu un līdzdarboties pilsoniskās līdzdalības aktivitātēs. Par uzvarētāju atzīts Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”. Pateicības rakstus par dalību konkursā saņēma Liepājas “Jauniešu māja” un Siguldas novada Jaunrades centra jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis”.

Uzvarētāji tika noskaidroti vēl vairākās nominācijās – “Iedvesmas dzirksts”, “Veiksmīgākais projekts”, “Drosmīgākais projekts” un “Viedais atbalsts”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.