Menu
 

Aizdomīgi ugunsgrēki Olainē – degušas daudzstāvu mājas dzīvokļu ārdurvis Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sestdien agri norīta pusstundas laikā saņēma divus izsaukumus uz daudzdzīvokļu ēku Jelgavas ielā Olainē – abos gadījumos bija degušas dzīvokļu ārdurvis (5 un 0,5 kvadrātmetru platībā). Degšana tika likvidēta vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās, informēja VUGD.

Nedēļas nogalē no Pierīgas – Mālpils, Olaines un Ropažu novadiem – saņemti trīs izsaukumi par degošām vieglajām automašīnām. Ropažu novadā arī degusi kūdra 20 m2 platībā, bet Olaines novadā – 10 m2 platībā, savukārt Stopiņu novada Rumbulā – sadzīves atkritumi (5 m2).

Trīs izsaukumus VUGD saņēmis no Jūrmalas. Sestdien vakarā daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā Nomales ielā bija aizdedzies vads elektrības sadales skapī, Skolas ielā svilis uz plīts atstāts piededzis ēdiens, bet svētdien Olgas ielā meža dega sadzīves mantas un atkritumi.

Brīvdienās VUGD darbinieki palīdzējuši vairākiem dzīvniekiem. Saulkrastu novadā kaķis bija iekritis divus metrus dziļā un šaurā akā, un glābēji nevarēja viņu izcelt, taču ievietoja akā dēli, pa kuru mājdzīvnieks izkāpa pats. Vēl vienam kaķim palīdzība bija nepieciešama Jāņa Pliekšāna ielā Jūrmalā – nosēdējis kokā divas dienas, dzīvnieks nobijies no glābēju tuvošanās, pats nolēcis no koka un atgriezies saimnieku rokās.

Ķekavas novada Baložos VUGD darbinieki palīdzējuši gulbim ar ievainotu spārnu un nogādājuši putnu veterinārajā klīnikā.

Vēl Ropažu novada Tumšupē glābēji sazāģējuši un aizvākuši ceļa braucamajai daļai pārkritušu koku, bet Strēlnieku prospektā Jūrmalā palīdzējuši novietot atpakaļ uz riteņiem ceļu satiksmes negadījumā iekļuvušu vieglo automašīnu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.