Menu
 

Negadījumā Salaspils novadā iekļuvis policijas konvoja autobuss ar arestētajiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Trešdien ap pulksten astoņiem vakarā Valsts policijā tika saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Salaspils novadā, autoceļu A4 un P5 krustojumā, kur bija notikusi sadursme starp kravas automašīnu “Volvo” un trafarēto Valsts policijas konvoja autobusu, kurš tobrīd pārvietojās ar ieslēgtām zilas krāsas bākugunīm un kurā tobrīd tika pārvestas 22 par noziedzīgiem nodarījumiem arestētas personas.

Pēc ceļu satiksmes negadījuma uz vietas esošās Valsts policijas amatpersonas nekavējoties nodrošināja negadījuma teritorijas ierobežošanu, lai nepieļautu citu personu tuvošanos negadījuma vietai, vēsta Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā. Tāpat tika pārbaudīta policijas konvoja autobusa iekšējas drošības sistēma, tostarp, kameru, kurā atradās arestētas personas, atslēgu slēdzenes, un bojājumi netika konstatēti. Paralēli tika izsaukti policijas papildspēki no patruļpolicijas, ceļu policijas un Speciālo uzdevumu bataljona, kuri īsā laikā ieradās notikuma vietā un sniedza atbalstu kolēģiem, nodrošinot gan arestēto personu apsardzi, gan teritorijas uzraudzību.

Uz notikumu vietu tika izsaukti arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri profesionāli veica visu negadījumā iesaistīto personu medicīnisko apskati. Četras negadījumā iesaistītas personas (arestētie) policijas pavadībā tika nogādāti tuvākajā medicīnas iestādē papildus izmeklējumu veikšanai. Medicīnas iestādē šīm personām netika konstatētas traumas, ko būtu nepieciešams ārstēt stacionāri. Citu cietušo, pēc likumsargu ziņām, negadījumā nav.

Paralēli notiekošajam Valsts policijas amatpersonas sazinājās arī ar Ieslodzījumu vietu pārvaldi, kuri īsā laikā posmā bija gatavi sniegt tūlītēju atbalstu un nepieciešamības gadījumā uzņemt negadījumā cietušos arestētos.

Lai arestētās personas nogādātu galamērķī, notikuma vietā ieradās cits Valsts policijas transportlīdzeklis. Stingrā kontrolē, ievērojot visus drošības pasākumus, arestētās personas tika pārvietotas no avarējušā transportlīdzekļa. Tāpat, lai novērstu jebkādus draudus pārvietošanās laikā, īslaicīgi tika ierobežota satiksme. Mazāk kā trīs stundu laikā nestandarta situācija tika atrisināta.

“Jāatzīmē, ka, lai gan šajā negadījumā ir bojāts Valsts policijas konvoja autobuss, konvoja bataljona rīcībā ir pietiekams resursu daudzumus, lai arī turpmāk varētu veikt nepieciešamās funkcijas,” atzīmē policijā.

Par notikušo ir uzsākta dienesta pārbaude. Tāpat ir uzsākta administratīvā lietvedība par ceļu satiksmes negadījumu un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.