Menu
 

Par degvielas uzpildes stacijas apzagšanu Babītes novadā notverta triju personu grupa

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Trešdien agri no rīta Babītes novada Babītes pagastā kāda personu grupa degvielas uzpildes stacijā uzlauza norēķinu terminālu un nozaga naudas seifu, pēc kā ar automašīnu pameta notikuma vietu. Tobrīd Valsts policija jau bija saņēmusi informāciju par noziegumu, un policisti devās zagļu grupai pa pēdām. Ņemot vērā, ka šī noziedzīgā grupa pārvietojās ar automašīnu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 4. nodaļas policisti aizturēšanā piesaistīja kolēģus no ceļu policijas.

Valsts policijas Sabiedriso attiecību nodaļā pavēstīja, ka, pamanot tuvojošās policijas automašīnas, iespējamie noziedznieki uzsāka bēgšanu un pa logu izmeta nozagto seifu. Pateicoties policistu ātrajai reaģēšanai un prasmei pieņemt pareizus lēmumus, drīz vien netālu no nozieguma vietas automašīna tika apturēta bez šaujamieroču pielietošanas.

Automašīnā atradās trīs personas – 1984. un 1979. gadā dzimuši vīrieši un 1983. gadā dzimusi sieviete. Visas aizturētās personas jau iepriekš ir sodītas par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem – par mantiskiem noziegumiem, narkotiku lietošanu, turklāt viens no aizturētajiem vīriešiem arī par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta no glabātavas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policijā norāda, ka šī noziedznieku grupa tiek turēta aizdomās par vēl aptuveni desmit šogad izdarītām seifu zādzībām un degvielas uzpildes staciju un automašīnu mazgātuvju termināliem.

Pēc procesuālo darbību veikšanas aizturētās personas tiks nogādātas izolatorā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.