Menu
 

Par suņa sakropļošanu Jūrmalā piespriež reālu brīvības atņemšanu

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Šī gada 20.aprīlī Rīgas rajona tiesa notiesājusi vīrieti par suņa sakropļošanu un piespriedusi Jūrmalas pilsētas prokuratūras prokurores prasīto sodu – astoņus mēnešus reālu brīvības atņemšanas sodu.

Saskaņā ar krimināllietas materiāliem 2019.gada aprīlī Jūrmalā vīrietis alkohola reibumā sāka žņaugt un spārdīt ar kājām savas paziņas suni. Tā rezultātā suns tika sakropļots. Apsūdzētais jau iepriekš tiesāts ar piespiedu darbu par līdzīga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, informē Latvijas Republikas Prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.

Tiesa viņu atzina par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 230. panta pirmajā daļā. Papildus brīvības atņemšanas sodam personai piemērota arī probācijas uzraudzība uz diviem gadiem.

Lietā pasludināts saīsinātais spriedums. Pēc pilna sprieduma sagatavošanas to varēs pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā, norāda L.Majevska.

2 komentāri

 • XXL
  XXL Trešdiena, 22 Aprīlis 2020 10:59 Komentāra saite

  Tas tādam lopam vēl pa maigs sods, atdauzīt kārtīgi.

 • FILIPS
  FILIPS Ceturtdiena, 23 Aprīlis 2020 09:07 Komentāra saite

  Būtu ļoti labi ja lieta tiktu pārsūdzēta! Tad cerība ka 8.mēnešu vietā tiktu iedots VESELS KALENDĀRS! Sen vajadzēja ar tādiem auklē ties! Pārējiem līdzīgiem būs viela pārdomām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.