Menu
 

Aiztur 63 gadus vecu vīrieti par greizsirdībā izdarītu sievietes slepkavību Jūrmalā

  • Autors:  LETA
Foto no arhīva Foto no arhīva

Valsts policija aizturējusi 63 gadus vecu vīrieti par greizsirdībā izdarītu sievietes slepkavību Jūrmalā, aģentūru LETA informēja policijā.

Pirmdienas rītā policija saņēma zvanu no kāda vīrieša, kurš nosauca savu vārdu un uzvārdu un paziņoja, ka privātmājā Jūrmalā ir noslepkavojis kādu sievieti. Tāpat viņš policijai atklāja precīzu privātmājas adresi.

Norādītajā mājā tika atrasts 1961.gadā dzimušas sievietes līķis ar vairākām durtām brūcēm ķermenī. Tobrīd informācijas sniedzējs šajā adresē neatradās. Veicot izmeklēšanas darbības, Jūrmalas iecirkņa policisti noskaidroja 1957.gadā dzimušā informācijas sniedzēja atrašanās vietu un nepilnas pusstundas laikā viņu aizturēja.

Vīrietis bija tuvs sievietes paziņa. Aizturētais ir atzinies slepkavībā un liecinājis, ka noziegumu izdarījis, greizsirdības mākts. Pašreizējā informācija liecina, ka noziegums izdarīts spontāni.

Policijā sākts kriminālprocess, un likums par šādu noziegumu paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no pieciem līdz 20 gadiem. Patlaban vīrietis atrodas izolatorā, un drīzumā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.