Menu
 

Aizturēts vīrietis par iedzīvotāja saduršanu kāda nama kāpņu telpā Raganā Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

31.jūlijā Valsts policija saņēma informāciju no aculieciniekiem par to, ka Krimuldas novada Raganā daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā kādam vīrietim nodarīti miesas bojājumi – iedurts plaušu rajonā. Tāpat policija tika informēta, ka vainīgā persona atrodas uz vietas un ir aizturēta.

Reaģējot uz saņemto informāciju, notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa policisti, kuri nogādāja iespējamo vainīgo personu policijas iecirknī. Notikuma vietā arī ieradās mediķi, kuri cietušo 1998. gadā dzimušo vīrieti aizveda uz ārstniecības iestādi. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šobrīd cietušā dzīvībai briesmas nedraud.

Kā informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, likumsargi noskaidroja, ka konflikts starp abiem vīriešiem sācies aizrādījuma dēļ. Proti, aizdomās turētajam 1988. gadā dzimušajam vīrietim, kurš tobrīd atradies kopā ar savu draudzeni, nama kāpņu telpā bija nokritusi majonēzes paciņa, kas saplīsusi, majonēzei izlīstot pa kāpņu telpu. Tobrīd kāpņu telpā ienākuši divi vīrieši. Viens no viņiem aizrādījis, lai satīra kāpņu telpu. Tas ļoti sadusmojis 1988. gadā dzimušo vīrieti, un starp abiem iesākusies fiziska sadursme. 1988. gadā dzimušais vīrietis izvilcis nazi un iedūris jaunākajam vīrietim sānā. Cietušā draugs kopā ar cietušo ļaundari aizturējis līdz policijas ierašanās brīdim.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais nozieguma brīdī, iespējams, atradies alkohola vai narkotisko vielu reibumā, taču ekspertīzes rezultāti vēl nav saņemti. Viņš jau iepriekš sodīts par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem – mantiskiem noziegumiem, narkotisko vielu lietošanu un marihuānas audzēšanu.

Saistībā ar notikušo Valsts policijas Siguldas iecirknī ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 126. panta pirmās daļas – par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

2.augustā tiesa aizdomās turētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.