Menu
 

Degot mikroautobusam, Jūrmalā cietis cilvēks

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Naktī uz ceturtdienu plkst.2.50 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Jūrmalu, kur dega mikroautobuss. Pirms VUGD darbinieku ierašanās, mēģinot apdzēst liesmas paša spēkiem, cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Kā informēja dienestā, pusotras stundas laikā ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā kopš nedēļas sākuma VUGD no Pierīgas novadiem un Jūrmalas saņēmis duci izsaukumu. Lielākā daļa bijusi par nelielā platībā degošiem atkritumiem, tostarp četri no Jūrmalas, kur atkritumi deguši Dzirnavu ielā, garāža Slokas ielā, neapsaimniekotā ēkā Durbes ielā un pagrabā skolas teritorijā Tukuma ielā. Atkritumi sviluši arī mežā Carnikavas novada Gaujā un Stopiņu novada Rumbulā, bet Rīgas ielā Jūrmalā degusi meža zemsedze divu kvadrātmetru platībā.

Veicot glābšanas darbus, VUGD pārstāvji Jūrmalas ielā Salaspilī aizvākuši nolūzušu apgaismes stabu, Ropažos – ceļa braucamajai daļai pārkritušu koku, bet Mārupes novadā uz Rīgas apvedceļa – dzelzbetona konstrukciju atliekas, ko bija norāvusi garām braucošā kravas automašīna.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.