Menu
 

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Olaines novadā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

13.novembrī ap pulksten 18.50 Olaines novadā, uz Vecās Jelgavas šosejas (5.km), pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uzbrauca gājējam un no notikuma vietas aizbrauca. Ceļu satiksmes negadījumā gājējs no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri redzēja negadījuma brīdi vai, iespējams, manīja šo gājēju pirms bija noticis negadījums – policija aicina sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuru 67219782 vai 110.

1 komentārs

  • Vārds
    Vārds Pirmdiena, 16 Novembris 2020 22:03 Komentāra saite

    Kārtējā dzīvība izdzisa Olaines novadā uz ceļa braucamās daļas. Tā ir kārtējā slepkavība pie kā ir vainīga Olaines novada pašvaldības vadība, kas ilgstoši ignorē iedzīvotāju drošību un ar to rotaļājas. Pagājušajā gadā divi cilvēki gāja bojā Jāņupē, jo pašvaldība ignorēja neredzamo cilvēku problēmu un tikai pēc tam kad cilvēki gāja bojā pašvaldība sāka taisīt gājēju celiņu. Cik ilgi turpināsies šī noziedzīgā bezatbildība Olaines novadā? Kad beidzot Andris Bergs (LSDSP) tiks patriekts? Cik vēl jāiet bojā cilvēkiem, lai kāds pievērstos tam vājprātam, kas notiek Olaines novadā?

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.