Menu
 

Video: Ķekavas novadā neilgi pēc nozieguma izdarīšanas aiztur automašīnu lukturu zagļus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com. Video: Valsts policija Foto: pixabay.com. Video: Valsts policija
17.novembra naktī Ķekavas novadā Valsts policija aizturēja divus vīriešus par lukturu zādzībām no automašīnām "Volvo”. Vēlāk tika noskaidrots, ka abas personas izdarījušas vēl divas zādzības no citām automašīnām.

Kā informē Valsts policijā, otrdien ap plkst. 1.00 naktī Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2.biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļu Ķekavas novadā Valdlaučos veica operatīvo pasākuma kompleksu un uzreiz pēc nozieguma veikšanas "pa karstām pēdām" aizturēja 1968. un 1980.gadā dzimušus vīriešus par lukturu zādzību no "Volvo” markas automašīnas. Policistiem tapis zināms, ka šonakt zagļi veikuši divus lukturu zādzības mēģinājumus un vienu zādzību. 

Tāpat noskaidrots, ka abas aizturētās personas iepriekš ir izdarījušas vēl divas zādzības no citām "Volvo" markas automašīnām. Aizturētie jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, automašīnu zādzībām un zādzībām no automašīnām, vēsta policijas pārstāvji.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta otrās daļas, proti, par zādzību, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

18.novembrī tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa (apcietinājums) piemērošanu. Šobrīd aizdomās turētās personas atrodas īslaicīgas aizturēšanas vietā. Valsts policijas pārstāvji atgādina parūpēties par sava transportlīdzekļa drošību – spogulīšu un lukturu marķēšana var tos padarīt zaglim nepievilcīgus, kā arī var palīdzēt tos identificēt atrašanas gadījumā. Tāpat policijā atgādina, ka automašīna nav seifs, tādēļ nevajadzētu tajā atstāt vērtīgas lietas, kas varētu kļūt par garnadžu vieglu guvumu.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.