Menu
 

Video: Autovadītājs, bēgot no likumsargiem, pa Jūrmalas šoseju traucas ar 175 km/h lielu ātrumu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto, video - Valsts policija Foto, video - Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona likumsargi, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, Jūrmalas šosejas 17. kilometrā, virzienā uz Jūrmalu fiksēja kādu autovadītāju, kurš automašīnā “Volkswagen Golf” krietni pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu – brauca ar 155 km/h, vēsta Valsts policija.

Inspektori, pamanot šo rīcību, transportlīdzekļa vadītājam lika apturēt savu automašīnu. Taču, ieraugot policijas automašīnu, steidzīgais braucējs nepaklausīja policistu likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli, bet palielināja braukšanas ātrumu un uzsāka bēgšanu, sasniedzot pat 175 km/h. Policisti pārkāpējam vairākkārt izteica prasību apturēt transportlīdzekli, taču viņš aizvien ignorēja policijas darbinieku likumīgās prasības un tupināja bēgšanu.

Bēgošā spēkrata šoferi izdevās apturēt, kad tas bija sasniedzis savu mājvietu Jūrmalā. Kā tika noskaidrots, pie “Volkswagen Golf” stūres bija sēdies kāds 29 gadus vecs vīrietis. Viņam bija transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, kā arī viņš nebija lietojis grādīgos dzērienus.

Kā informēja Valsts policijā, steidzīgajam autovadītājam par šo pārkāpumu uzsākti divi administratīvo pārkāpuma procesi – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā, kā arī par nepakļaušanos personai, kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli (par bēgšanu). Par šādu pārkāpumu piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 1200 līdz 2000 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.