Menu
 

Baložos un Ķengaragā aizturētas piecas personas, atrasti 4,5 kg metamfetamīna

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Šī gada marta sākumā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 3. nodaļas amatpersonas Baložos aizturēja trīs personas saistībā ar narkotisko vielu neatļautu apriti.

Veicot procesuālās darbības, likumsargi izņēma vienu kilogramu metamfetamīna. Vienai no izturētajām personām tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, bet divām personām piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Savukārt šī gada 15. martā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 3. nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas pretterorisma vienību “Omega” Ķengaragā aizturēja vēl divas personas, saistībā ar narkotisko vielu neatļautu apriti. Uzsāktajā kriminālprocesā, veicot procesuālās darbības, likumsargi izņēma 3,5 kilogramus metamfetamīna.  Abām aizturētajām personām tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Kā vēsta Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, visas aizturētās personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti.

Abos gadījumos tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas (par narkotisko vielu neatļautu pārvadāšanu, realizāciju, glabāšanu realizācijas nolūkā, ja tā izdarīta lielos apmēros). Par šādu noziegumu paredzēts sods –  brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.