Menu
 

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē Inčukalna pagastā cietušas septiņas personas

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Trešdienas pēcpusdienā Inčukalna pagastā, uz Valmieras šosejas, starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē cietušas septiņas personas.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā pastāstīja, ka ap plkst.14.30 uz Valmieras šosejas virzienā uz Rīgu notika autobusa un kravas automašīnas sadursme. Negadījuma rezultātā autobuss apgāzies uz sāniem.

Policijas rīcībā esošā sākotnējā informācija liecina, ka negadījumā ir cietušas sešas personas, kas atradās autobusā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sociālajā tīklā "Twitter" raksta, ka dienests palīdzības sniegšanai piesaistīja sešas mediķu brigādes un divas ārsta speciālista brigādes.

Palīdzību mediķu brigādes sniedza septiņiem cietušajiem, no kuriem divi bija guvuši salīdzinoši vieglas traumas un  vidēji smagas un smagas traumas. Seši cietušie nogādāti ārstniecības iestādēs Rīgā.

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera preses virsniece Sandra Brāle aģentūrai LETA apliecināja, ka sadursmē iesaistīta NBS piederošā kravas automašīna "Mercedes Benz". Neviens karavīrs nav cietis. Kravas automašīnā atradās divas personas.

Latvijas Valsts ceļi

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.