Menu
 

Lielās Juglas upē ielūzušais zēns atrasts bez dzīvības pazīmēm

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Svētdien Lielās Juglas upē ielūzušais zēns ceturtdien atrasts bez dzīvības pazīmēm trīs kilometrus no nelaimes gadījuma vietas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Kopš svētdienas pēcpusdienas glābēji Ropažu novadā meklēja Lielajā Juglā ledū ielūzušu cilvēku. Zaķumuižā upē bija ielūzis un pazudis 2014.gadā dzimis zēns. Tika sākti aktīvi personas meklēšanas pasākumi, kuros tika piesaistīti plaši operatīvo dienestu spēki.

Visas šīs dienas, no svētdienas līdz ceturtdienai, norisinājās meklēšanas darbi, kuros aktīvi iesaistījās gan Valsts policija, gan Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, kā arī Rīgas pašvaldības policijas ūdenslīdēji un glābēji, organizācijas "Bezvēsts.lv" brīvprātīgie ar nepieciešamo tehniku un zēna radinieki.

Kā informēja Valsts policijā, meklēšanas darbus apgrūtināja laikapstākļi, straume, ledus un ūdenstilpes dziļums, kurš dažviet sasniedza pat četrus metrus.

Ceturtdien, 17.februārī, mainīgo laikapstākļu ietekmē ledus upē bija pakusis. Zēna radinieki, veicot upes apsekošanu ar laivu, 20 metrus no krasta un trīs kilometrus no vietas, kur zēns ielūza upē, pamanīja zēna līķi.

Tika konstatēts, ka atrastā persona ir 2014.gadā dzimušais puisītis, kurš 13.februārī ielūza ledū. Valsts policija par notikušo ir sākusi kriminālprocesu.

Policija izsaka visdziļāko līdzjūtību zēna ģimenei un tuviniekiem, kā arī pateicību par meklēšanas darbiem visām iesaistītajām iestādēm un brīvprātīgajiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.