Menu
 

Uz Bauskas šosejas aiztur autovadītāju 3,46 promiļu reibumā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

3,46 promiļu reibums konstatēts kādai autovadītājai, kura 16.aprīlī ar automašīnu "BMW 530" centās nokļūt no Ķekavas līdz Bauskai un tika aizturēta Bauskas novada Iecavas pagastā.

Kā informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa, sākotnēji Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes inspektors saņēma informāciju, ka automašīna "BMW 530" ir novietota stāvēšanai, daļēji aizšķērsojot autoceļa A7 brauktuvi. Kā pēc tam skaidroja sieviete, viņa bija nolēmusi vienu stundu transportlīdzeklī pagulēt.

Vēlāk aculiecinieki informēja, ka minētā automašīna braucot nevar noturēt taisnvirziena kustību, izraisot vairākas bīstamas situācijas, kā arī teju nobraucot no ceļa braucamās daļas, tāpēc Reģionālās pašvaldības policists pieņēma lēmumu automašīnu apturēt. Drīz notikuma vietā arī ieradās arī Valsts policijas ekipāža.

Sarunas laikā tika noskaidrots, ka sieviete sastrīdējusies ar savu vīru, tāpēc devusies uz Bausku pie drauga, bet iepriekšējā vakarā ar draudzeni savās mājās dzērusi brendiju.

Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un autovadītāja atstādināta no transportlīdzekļa vadīšanas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.