Menu
 

Salaspilī un Rīgā izņemti aptuveni 11 000 litru nelegālā alkohola un 600 litru dīzeļdegvielas, aizturētas divas personas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto, video - Valsts policija Foto, video - Valsts policija

Jūnija sākumā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja 1.nodaļas darbiniekiem par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju aizturēja 1974. gadā dzimušu vīrieti un 1977. gadā dzimušu sievieti.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa darbinieki februārī uzsāka kriminālprocesu par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju un veica izmeklēšanas darbības. 9.jūnijā VP RRP Salaspils iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar VP RRP Kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja 1.biroja nodaļas darbiniekiem veica sankcionētu kratīšanu aizdomās turēto personu dzīvesvietā Salaspilī, kā arī Rīgā, kādā noliktavā, kur kopumā atrada un izņēma aptuveni 11 000 litru nelegālā alkohola bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām, aptuveni 600 litru dīzeļdegvielas un iekārtu, kas paredzēta cigarešu ražošanai.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka atsavinātā cigarešu ražošanas iekārta ir nodota Nodrošinājuma valsts aģentūrai. Atsavinātajam nelegālajam alkoholam un dīzeļdegvielai tiks nozīmētas ekspertīzes,  lai noskaidrotu precīzu daudzumu un to izcelsmi.

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju likumsargi aizturēja 1974.gadā dzimušu vīrieti un 1977.gadā dzimušu sievieti. Aizturētās personas iepriekš nebija nonākušas policijas redzeslokā.

Par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.1 panta otrās daļas, proti, par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju, ja tas izdarīts ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.