Menu
 

Valsts policija meklē Siguldā bezvēsts pazudušo piecus gadus veco Evitu

  • Autors:  LETA
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknis meklē bezvēsts pazudušu nepilngadīgo piecus gadus vecu meitenīti Evitu, kura 26. jūnijā ap plkst.14.00 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē (Peldu iela), un līdz šim brīdim nav atradusies. Kā vēsta Valsts policijas (VP) pārstāvji, patlaban notiek meklēšanas pasākumi, notikuma vietā strādā VP, Pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Meitenes pazīmes: augums 120-130 cm, gaiši mati ar čolku, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā – priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

VP pārstāvji atzīmē, ka piecgadīgās Evitas meklēšana turpinās. Piesaistīti plaši dienestu resursi arī no pašvaldības policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemessardzes un brīvprātīgajiem. Tāpat tiek izmantoti arī tehniskie līdzekļi.

Policija koordinē meklēšanas darbības, tostarp brīvprātīgo iesaisti un jau ir nokomplektētas vairākas meklētāju grupas, tādēļ patlaban plašāka brīvprātīgo iesaiste nav nepieciešama. Rūpēs par brīvprātīgo drošību VP aicina iedzīvotājus pašrocīgi neizvērst meklēšanas pasākumus un uzticēties profesionāļiem. Ja būs nepieciešama plašāka brīvprātīgo iesaiste, policija ziņos.

Valsts policija aicina aplūkot meitenītes attēlu un atsaukties ikvienu, kurš redzējis meiteni un zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67950402 vai 110.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.