Menu
 

Valsts policijas Baložu iecirkņa amatpersonas atkārtoti lūdz palīdzību vīrieša personības noskaidrošanā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa lietvedībā atrodas kriminālprocess, kas tika uzsākts pagājušā gada 28. jūlijā pēc Krimināllikuma 185. panta pirmajā daļā paredzētā noziedzīga nodarījuma pazīmēm - par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu.

2021.gada 28.jūlijā Baložu iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka 6.jūlijā pulksten 7.08 Ķekavas novadā, uz autoceļa A7 (Rīga-Bauska), krustojumā pie pagrieziena uz Baložiem, pie sabiedriskā pasažieru autobusa “Isuzu” piesteidzās kāds velobraucējs, kurš tīši nolauza abus priekšējā vējstikla loga tīrītājus, kamēr autobuss stāvēja krustojumā pie sarkanās gaismas.

Ar vīrieti kopā bija vēl otrs velobraucējs, kurš noskatījās notiekošajā. Pēc incidenta abi velobraucēji aizbrauca Ķekavas virzienā. Video ierakstā, kurš tika iegūts no autobusa kameras, ir labi saskatāma, iespējams, vainīgā persona. 

Valsts policija atkārtoti aicina aplūkot fotoattēlus ar velosipēdistu un atsaukties ikvienu, kurš viņu atpazīst, zvanot pa tālruņa numuru 67099200 vai 110.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.