Menu
 

Policisti kāda vīrieša dzīvoklī Olainē atklāj marihuānas audzētavu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par vīrieti, kurš, iespējams, audzē un glabā marihuānu. Kriminālprocesa ietvaros Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Olaines iecirkņa policisti kopā ar kolēģiem no VP RRP Kriminālpolicijas pārvaldes 1.biroja 3.nodaļas veica kratīšanu vīrieša dzīvesvietā Olainē, kur atrada un izņēma 21 neizžāvētu un divus izžāvētus marihuānas stādus, kā arī speciālo aprīkojumu.

1986.gadā dzimušais vīrietis, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, tika aizturēts. Pret viņu šobrīd ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 256. panta pirmās daļas, proti, par narkotisko un psihotropo vielas saturošu augu neatļautu sēšanu un audzēšanu, kā arī pēc 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt.

Pēc Valsts policijas informācijas, šī gada pirmajos sešos mēnešos likumsargi Rīgas reģionā ir izņēmuši 42 kg marihuānas, 7,5 kg MDMA tabletes, 7,2 kg ametamīna un metamfetamīna, 2 kg kokaīna un 1 kg sintētisko opioīdu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.