Menu
 

Jaunmārupē apzagtas Ukrainas aizstāvjiem paredzētās automašīnas

  • Autors:  LETA
Foto - twitter.com/poznaks Foto - twitter.com/poznaks

Jaunmārupē šonedēļ apzagtas Ukrainas aizstāvjiem paredzētās automašīnas.

Valsts policijā aģentūra LETA uzzināja, ka naktī uz 4.oktobri apzagtas automašīnas, kas bija paredzētas palīdzībai Ukrainā.

Olaines iecirknī sākts kriminālprocess, tiek skaidroti apstākļi un motīvi. Policijai patlaban nav informācijas par kopējo zaudējumu apmēru.

Likumsargi aicina atsaukties ikvienu, kurš var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju zvanot pa tālruņa numuriem 67950255, 67085938 vai 110.

Tā saucamā "Tvitera konvoja" organizators Reinis Pozņaks sociālajos tīklos vēsta, ka nozagti kopumā 18 akumulatori un viens riteņu komplekts. Pozņaks arī pateicies sabiedrībai par atbalstu, kura jau paspējusi sagādāt jaunus akumulatorus.

"Jāsaka tiem zagļiem paldies. Notikums atkal atgādināja, cik mēs esam forša valsts. Milzīgs paldies visiem par atbalstu! Pārfrazējot premjeru - akumulatoru ir tik daudz, kā nekad nav bijis," izteicies Pozņaks.

Portālā "ziedot.lv" jau kopš aprīļa ir iespējams atvēlēt ziedojumus "Twitter konvojs Ukrainai" projektam, kas paredzēts Ukrainas aizstāvjiem. Šajā projektā tiek gādātas ātrās palīdzības mašīnas, džipi prettanku ieroču pārvietošanai, kā arī busiņi apgādēm un pozīciju maiņām.

Līdz šim Ukrainā nogādāti simtiem spēkratu. Kopumā šim mērķim ziedoti 315 040 eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.